Jakie klauzule są niezbędne w polisie OCPD? Zapisz się na DARMOWY WEBINAR

Choć ubezpieczenie OCPD nie jest obowiązkowe, powinien posiadać je każdy przewoźnik, aby ochronić swój biznes i  być wiarygodnym partnerem dla zleceniodawców. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów OC Przewoźnika, które różnią się od siebie klauzulami rozszerzającymi lub doprecyzowującymi zakres ubezpieczenia. Zastanawiasz się, jakie klauzule powinna zawierać Twoja Polisa OCPD? Czy wiesz na jakie zapisy należy zwrócić szczególną uwagę? Taką wiedzę możesz uzyskać wprost od naszych ekspertów z branży ubezpieczeniowej, podczas BEZPŁATNEGO WEBINARU — Praktyczne zastosowanie klauzul w polisach OCPD.

Klauzule w polisie OCPD od podszewki

Zaczynamy 26  stycznia o godzinie. 10:00!

W pierwszej części spotkania eksperci odpowiedzą na następujące pytania:

  • dlaczego warto dbać o dobre klauzule w swojej polisie OCPD
  • które klauzule są najważniejsze dla przewoźnika i czym skutkuje ich brak
  • jakie klauzule przysparzają najwięcej problemów w likwidacji szkód

 

Po zakończeniu pierwszej części spotkania nastąpi panel pytań i odpowiedzi.

Link do formularza rejestracyjnego 👉 https://trans.clickmeeting.com/praktyczne-zastosowanie-klauzul-w-polisach-ocpd/register

Nasi prelegenci

  •  Patrycja Reglińska – W ERGO Hestii odpowiada za ubezpieczenia transportowe i osobowe. Z wykształcenia prawnik i filolog angielski, z zawodu underwriter i menedżer. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Gdańskiej. W Grupie ERGO Hestia od 2007 r.
  •  Magdalena Szczęśniak –W ERGO Hestii obecnie zajmuje się underwitingiem ubezpieczeń transportowych, poprzednio przez 10 lat zajmowała się likwidacją szkód transportowych. Z wykształcenia prawnik, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2005 – 2006 odbyła zagraniczny staż w Kancelarii Adwokackiej w Reno, Nevada.
  • Adam Pająk – Prawnik, broker ubezpieczeniowy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, prezes zarządu Transbrokers.eu Sp. z o.o. Autor licznych tekstów prasowych i blogowych z zakresu ubezpieczeń, w szczególności ubezpieczeń transportowych.

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem OC Przewoźnika, które faktycznie ochroni Twój biznes i chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się już dziś!

Sprawdź 👉  Klauzula art. 24 CMR

Do zobaczenia!

Zapraszamy również do lektury artykułów na blogu Trans.eu: